O nas – Morgan Financial Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy kancelarią zajmującą się doradztwem gospodarczym dla przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w zakresie pozyskiwania kapitału oraz restrukturyzacji.

Oferując naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa, ekonomii, finansów oraz wiedzy o organizacjach wskazujemy drogi rozwoju, którymi możecie Państwo osiągnąć założone cele. Podczas podejmowania decyzji co do wyboru produktów lub usług, które wypracowaliśmy przez lata, kierujemy się Państwa koncepcjami i potrzebami wynikającymi z sytuacji firmy. Wiemy, że oczekują od nas Państwo rozwiązania swoich problemów i na tym skupiamy swoje działania i zasoby.

Sukces naszej firmy jest wynikiem sukcesów Przedsiębiorstw z którymi współpracujemy już od 1999 roku. Wiemy, że aby osiągnąć zyski z prowadzonej działalności oraz rozwijać się gospodarczo, musimy tworzyć warunki oraz perspektywy umożliwiające to samo naszym Klientom.

Nasz zespół doradców jest dla Państwa gwarancją stabilności, bezpieczeństwa i skuteczności biznesowej. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne, prawne oraz finansowe w całości spraw powierzonych naszej firmie z pełnym zaangażowaniem oraz elastycznością względem naszych Klientów. Takie podejście wykreowane w stosunku do Państwa Przedsiębiorstw jest konsekwencją nowoczesnych rynkowych produktów finansowych, a także zdobywanych na przestrzeni lat kompetencji.

Polegając na zaufaniu Współpracowników i Klientów, budowanym na solidnych podstawach know-how, wiedzy oraz doświadczeniu zawodowym całej organizacji wypracowaliśmy podejście, które stało się naszym mottem – sky is the limit everything else is opportunity – wiemy, że potencjał jest nieograniczony, a wykorzystanie go jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju.

Inwestycje kapitałowe MORGAN FINANCIAL

MORGAN FINANCIAL inwestuje w firmy na rynku niepublicznym samodzielnie, w ramach transakcji typu:

  • odkup pakietu udziałów/akcji od dotychczasowych właścicieli, (buy out)
  • restrukturyzacja – zakup firm w trudnej sytuacji finansowej, również zagrożonych upadłością.

ZAINWESTUJ W NASZE PROJEKTY